Dolnośląski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych we Wrocławiu
Sz. P. Bartosz Słoma oraz  Maciej Madeła Uwagi RO dotyczące odbiorów częściowych na odcinku Tatarakowa-Leśna - cd Szanowni Państwo, Przesyłam Państwu kolejną część uwag  dotyczącą remontowanych wałów na odcinku Tatarakowa - Leśna.  Uwagi ujęto w formie skróconych haseł. Jeśli będą one nieczytelne, proszę o telefon. Dołączono dokumentację zdjęciową.

1.Wykładowa - prawa odnoga, przy numerze 48-  zjazd dla rowerów nie przechodzi łagodnie w grunt, tylko w niego  "wbija się" poniżej poziomu gruntu i kończy sie muldą ziemi, wybrzuszeniem, co może być niebezpieczne przy zjeżdżaniu, zwłaszcza dla dzieci.

 Pomiędzy krawężnikiem a schodami/zjazdem jest nie tyle ziemia, co nawieziona wcześniej na wał glina(?), która jest bardzo śliska i lepka. Przejście tego kawałka po deszczu może być sporym problemem dla osoby starszej.
2. Zejście do lasu http://s24.photobucket.com/user/suchar1991/media/24-09-2014/10708279_964541546905327_1460376518_n_zpsafa583cd.jpg.html  - źle wykończone zejście, jest tam błoto i jest grząsko
3. barierka przy zejściu wysokość Strumykowa - źle umocowana do podłoża, jest niestabilna
4. zjazd ulica Tatarakowa :
a. niewykończone i nieuporządkowany zjazd, duży bałagan w okół zjazdu w Tatarakową
b. na działce obok Tatarakowej, graniczącą z posesją kościoła, wszystko jest rozjechane ( kwestia, nawiezienia tłucznia i wyrównania)
c. na całej długości wału podjazdy, które wybudował dodatkowo  Budimex na nasz wniosek , dla wózków/rowerów/osób niepełnosprawnych są mało funkcjonalne :
- nie mają w środku schodków dla mam prowadzących wózki
- w miejscach takich jak np Nadolicka są tak strome, że nikt i nic tam nie podjedzie.

Pozostaję do dyspozycji.
Renata Piwko-Wolny
Przewodnicząca Zarządu Osiedla
Strachocin-Swojczyce-Wojnów